FALA w Warszawie! Premiera w Ośrodku Kultury Ochoty 'OKO' godz. 19.00

May 13, 2017

Cena biletów: 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu.
Rezerwacja mailowa: katarzyna.ziolek@oko.com.pl
Bilety online można zakupić przez internet do 10 maja włącznie wpłacając na konto Ośrodka Kultury Ochoty 29 1030 1508 0000 0008 1566 7018 z dopiskiem "bilety koncert Aga Kiepuszewska" i przesyłając potwierdzenie przelewu na maila: katarzyna.ziolek@oko.com.pl

Aga Kiepuszewska powraca w roli songwriterki z nowym albumem „Fala” w wersji CD i na winylu. Jest autorką muzyki i polskich testów, oraz aranżacji. Jej piosenki są terapeutyczne i kojące. Tchną spokojem, choć dotykają tematów i emocji, z którymi trudno się samemu mierzyć: bezradności w depresji, lęku przed śmiercią, strachu i ambicji przed realizacją marzeń, wreszcie tęsknoty za bliskością, miłością i wolnością. W całości tworzą opowieść pełną nadziei o tym, jak odnaleźć samego siebie.

Aga wykona partie wokalne i instrumentalne, z wykorzystaniem harmonizerów i looperów. Towarzyszyć jej będzie zespół w składzie: Nikola Kołodziejczyk (dwukrotny laureat Fryderyka) na instrumentach klawiszowych, syntezatorze Mooga, Maciej Szczyciński (grający w zespołach: Michała Bajora, Stryjo, Bisquit) na gitarze basowej, Sebastian Frankiewicz (występował z Michałem Urbaniakiem, Urszulą Dudziak) na perkusji.

Koncert oraz panel dyskusyjny z artystką i zespołem poprowadzi Adam Dobrzyński.

---------------------------------------------------

SKŁAD KONCERTOWY ZESPOŁU:

Aga Kiepuszewska - śpiew, loopery, instrumenty klawiszowe
Nikola Kołodziejczyk - chórki, instrumenty klawiszowe, syntezator Mooga
Maciej Szczyciński - gitara basowa
Sebastian Frankiewicz - perkusja

Aga Kiepuszewska - wokalistka, kompozytorka, dyrygentka chóralna. Jej muzyczna droga rozpoczęła się w Słupsku. Zadebiutowała w 2012 roku solowym albumem „Silence” (wyd. Agencja Muzyczna Polskiego Radia). Występuje w spektaklach muzycznych: w operze Pawła Mykietyna w reż. Andrzeja Chyry „Czarodziejska Góra”, w spektaklu Jerzego Satanowskiego i Krystyny Jandy „Pamiętniki z Powstania Warszawskiego”. Wykonuje partie wokalne w utworach Nikoli Kołodziejczyka: suicie na big band „Chord Nation”, „Koncercie brzezińskim” zmówionym na 650-lecie miasta Brzeziny, a także w spektaklu baletowym „Kryptonim 27” inspirowanym twórczością Zdzisława Beksińskiego.

www.oko.com.pl